Služby

Prečo práve PLAST-EX?

Vďaka našim odborníkom,  vám vieme poskytnúť kvalitné služby, ako technické poradenstvo, vypracovanie cenovej ponuky na počkanie, obhliadku stavby, rýchlu dodávku a to za veľmi výhodné ceny. Zároveň ale na vás nezabúdame, ďalej ponúkame záručný ako aj pozáručný servis.

Image
odborne_vam_poradime

Odborne Vám poradíme

Obávate sa, či ste našli to správne technické riešenie? My Vám to uľahčíme. Prostredníctvom nášho Messenger-u počas pracovnej doby Vám poskytneme online technické poradenstvo. Pýtajte sa a my vám poradíme nezáväzne a zadarmo.

Rezervujte si termín
Image
radi_vam_to_nacenime

Radi Vám to naceníme

Opúšťa Vás trpezlivosť, cenové ponuky o ktoré ste požiadali sú ešte stále v nedohľadne? U nás je to veľmi jednoduché. Stačí ak vyplníte náš krátky formulár pre žiadosť o cenovú kalkuláciu, a my Vám ju zašleme e-mailom do 24 hodín grátis.

Žiadam cenovú kalkuláciu
Image
za_kratko_to_vyrobime

Za krátko to vyrobíme

Termín dodávky skúsime prispôsobiť k Vašim požiadavkám. Možné je aj expresné dodanie tovaru mimo štandardnej dodacej lehoty. Optimálne skladové zásoby a vlastná výrobná technológia zaručujú, že Vašu objednávku vybavíme rýchlo a kvalitne.

Viac o produktoch
Image
spolahlivo_montujeme_mensi

Spoľahlivo montujeme

Zamestnávame profesionálnych montážnikov, ktorých pravidelne školíme pre naše výrobky. Dlhoročná prax a odbornosť montážnych skupín môžu garantovať kvalitne prevedenú montáž.

Termín montáže zistíte tu
Image
5_rokov_vam_zarucime

5 rokov Vám zaručíme

Naši renomovaní zahraničný dodávatelia sú zárukou kvality našich výrobkov. Všetky komponenty prechádzajú prísnou kontrolou kvality u našich dodávateľov. Túto istotu pre motory prenášame na Vás vo forme
5-ročnej záruky SOMFY GARANTIE.

Certifikáty nájdete tu
Image
pokazene_opravime_otoc

Pokazené opravíme

Základom rýchleho a kvalitného servisného zásahu sú dostatočne vybavené skladové zásoby a vyhradená skupina odborníkov pre servis. Naše služby nekončia predajom. Pre požiadavku o servis vyplňte servisný formulár.

Servisný formulár tu